Astrolog Izabela Podlaska

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy
Moment, w którym przychodzimy na świat, określa nasze podstawowe cechy charakteru, mocne i słabe strony, predyspozycje zawodowe, relacje z rodziną, typ partnera i związku, upodobania seksualne, możliwości bogacenia się i sposób osiągnięcia życiowych celów. Podczas spotkania omawiam wszystkie elementy horoskopu. Skupiam się też na tym, jak horoskop, a tym samym nastawienie klienta do życia, zmieniło się od momentu urodzenia. Omawiam, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Stosuję w tym celu różne techniki:

- progresje sekundarne (pokazują rozwój psychiczny człowieka), tercjarne i mniejsze (wskazują na konkretne wydarzenia)
- solariusze (indywidualny horoskop roczny)
- astrokartografię (szukanie korzystnych miejsc na świecie do zmiany miejsca zamieszkania, podróży, odpoczynku, biznesu)
- pytania horarne – odpowiadam na konkretne pytanie klienta za pomocą horoskopu postawionego na moment zadania mi pytania podczas sesji.

Szczegóły spotkania
Można umówić się ze mną na rozmowę w Warszawie na Ochocie lub na komunikatorze Skype. Do analizy horoskopu urodzeniowego potrzebna jest data urodzenia wraz z miejscem najdokładniejszą godziną. Spotkanie można nagrywać, proszę o przyniesienie własnego dyktafonu.

Cena: 400 zł za godzinę spotkania.


Horoskop tygodniowy

Izabela Podlaska - dane kontaktowe

Kontakt

Tel. +48 600 218 488

E-mail: formularz

Możesz też skontaktować‡ się™ ze mną… przez Skype jeżeli umówisz się wcześniej na interpretację horoskopu.

Oferta

Horoskop urodzeniowy

Dowiedz się, co się wydarzy w twoim życiu, jakie są twoje mocne i słabe strony, predyspozycje zawodowe, typ partnera i związku, możliwości założenia rodziny i bogacenia się.

Horoskop partnerski

Sprawdź, czy do siebie pasujecie. Horoskop pokaże, jaką jesteście parą, co razem osiągniecie, kiedy jest czas na ślub, założenie rodziny, kupno domu.

Horoskop biznesowy

Wykorzystaj najlepszy czas na założenie firmy, inwestycje, wejście na giełdę, podpisanie umowy, otwarcie sklepu, strony internetowej. Sprawdź, z kim zarobisz, a z kim biznes nie wyjdzie.

Szczęśliwe daty

Wyznaczam szczęśliwe daty na ślub, in vitro, założenie firmy, podpisanie umowy, kupno mieszkania, premierę strony internetowej, otwarcie biura, inwestycje biznesowe.

Pytanie do astrologa

Odpowiem na każde twoje konkretne pytanie za pomocą horoskopu horarnego. Zadzwoń do mnie lub opisz swój problem w mailu. Odpowiedź dostaniesz w ciągu kilku godzin lub dni.

Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12